Uygulamalar

Evsel Uygulamalar

SUYU YUMUŞATMAK

Suyun bünyesinde bulunan kireci oluşturan kalsiyum ve magnezyumu ortadan kaldırıp yumuşak suyu sağlayan reçineli su yumuşatma sistemleridir. Günümüzde başka benzer bir teknoloji ile suyu yumuşatmak henüz mümkün değildir.

Suyu yumuşatmanın size sağladığı birçok avantaj ve ekonomik katkı mevcuttur.

Yumuşak su, eve sağladığı konforun yanı sıra evde kullanılan tüm saniter ekipmanları ve tesisatı korumaktadır.

Su yumuşatma cihazlarının bakımı son derece kolaydır. Ön filtreleri kontrol ederek ve tuz kabını tuzsuz bırakmayarak sorunsuz yıllar yılı kullanmak mümkündür. Su yumuşatma cihazının içerisinde bulunan reçine tuz kabına koyduğunuz tablet tuz veya kaya tuzu sayesinde suyu yumuşatabilmektedir.

Yumuşak su ile kireç engelleyici ürünlerin (Calgonit ve benzerleri), çamaşır yumuşatıcı ürünlerin (Yumoş, Vernel ve benzerleri) kullanımına, fazla deterjan, fazla sabun ve fazla şampuan kullanımına son verin. Çevre korumasında sizin de payınız olsun. Kullandığınız çamaşır ve bulaşık deterjanlarında , kireç engelleyici ürünlerde , şampuan ve saç kremlerinde var olan fosfat miktarı tüketiminizin azalmasıyla atık suyunuza daha az oranda karışacaktır. Sıcak su ve ısıtma tesisatınız için kullandığınız enerjide (doğal gaz, elektrik, tüp gaz) % 20 lere varan ekonomi yapmanızı sağlar. Pişirdiğiniz yemeklerde kullandığınız malzemelerin gerçek tatlarını yumuşak su kullanarak keşfedin.

EVSEL ULTRAFİLTRASYON

 • 0,02µ(mikron)'a kadar filtrasyon gerçekleştirir.
 • Kendi kendinin bakımını yapmaktadır.
 • Çevre ile dosttur,herhangi bir kimyasal kullanımına ihtiyaç göstermez.
 • Az miktarda su kullanarak yıkamasını gerçekleştirir.
 • Kendisinden sonra kullanılacak sistemlerin ,su yumuşatma ve son nokta cihazlarının performansını arttırır.
 • Kullanılan fiber membran son derece kuvvetli yapıda olup,giriş suyu kalitesi değişse de hep sabit yüksek kaliteli su üretimini gerçekleştirir.
 • İçeriden dışarıya yapılan filtrasyon prosesi membranın daha kolay temizlenmesini sağlar.
 • Mikroprosesörü ile yıkamalar tam otomatik olarak gerçekleştirilir.
 • En az masrafla en iyi neticeyi verir.
 • Membranın ömrü 5 yıla kadar varır.
 • Evinizin her köşesinden şişelenmiş su kalitesinde su kullanmanızı sağlar.

PROJELENDİRME SATIŞ DEPARTMANI

Su hayatın kaynağıdır. Fakat ne yazık ki bu eşsiz sıvı dünyanın her noktasında farklı farklı mineraller içermekte ve dolayısı ile farklı farklı problemler yaratmaktadır. Firmamızın projelendirme ve satış departmanı su analizinin yorumlanması ile başlayarak neticeye ulaşmak için gereken tüm arıtma proseslerini -filtrasyon, iyon değiştirme, membran teknolojileri, dezenfeksiyon ve sterilizasyon- uygulayarak endüstriyel ve evsel tüm temiz su projelerine cevap vermektedir.Proje büroları ve müteahhit firmalar ile projelerin başlama safhasından sonuçlandırma safhasına kadar her kademesinde elinde bulunan çözüme ve tasarıma yönelik tüm bilgi birikimini paylaşan departmanımız her türlü su arıtma probleminizde hizmetinizdedir.

İrtibat e-mail: suaritma@bwtaltek.com.tr