Uygulamalar

Kimyasal Uygulamalar

KİMYASAL ŞARTLANDIRMA

İşletmenizin kan dolaşımı su sistemidir. Suyunuzun doğru şartlandırılması o kanın kısa ve uzun vadede bünyeye vereceği zararları önlemek ve yatırımınıza sağlıklı bir hayat vaat etmektir. Türkiye'nin en önemli işletmelerinin kan dolaşım sistemlerini Permo'nun ürettiği teknolojilere emanet etmeleri boşuna değildir. Permo kimya bilimine hakim uzman kadrosu ile ihtiyacınıza özel mühendislik prensiplerini mükemmelce üreten tecrübeli ve uzman bir kadroya sahiptir. Dünyanın en mükemmel ve en kusursuz sistemi doğa ile uyumlu olmadıkça ürünlerin ve çözümlerin hiçbir anlamı yoktur. Permo çevreye saygılı teknolojiler üretir ve çevrenin korunması prensibinden asla taviz vermez.

UYGULAMA ALANLARI

En Son teknolojiye göre geliştirilen kimyasallarımız güçlü servis desteği ile endüstrinin birçok alanlarında kullanılarak enerji tasarrufu, işletmenin verimli çalışması ve tesisin korunmasına yardımcı olur.

  • Soğutma kuleleri
  • Proses ve kullanım suları
  • Buhar üretimi ve kalorifer devreleri
  • Air condition devreleri
  • İşletmeye özel çözümler


Endüstriyel ve ticari Soğutma Sistemleri

Korozyon, çamur,kireçlenmeye karşı özel disperse edici kimyasallar ve çeşitli türde mikroorganizmalar için biositler

Sıcak ve soğuk endüstriyel ve evsel kullanım suları

Korozyon, ve kireçlenme

Endüstriyel ve ticari işletmelerde sıcak ve kızgın su devreleri

Endüstriyel buhar, kızgın su devreleri için korozyon ve kireç önleyici , metal posivasyonunu sağlayan buhar hatları korozyonu ve kazanda köpürmeyi önleyen çamuru disperse eden özel formüllü ürünler

Soğutulmuş su ve multimetal ısıtma devreleri

Korozyon kireç ve çamura karşı etkili kimyasallar

KİMYASAL ŞARTLANDIRMA DEPARTMANI

İnsan vücudu yaşamını sürdürebilmek için besinleri damarlarda dolaşan kan ile vücudun her noktasına taşımaktadır. Damarlarda oluşacak problemler nasıl hayatı tehlikeye atıyorsa tesislerde de arıtılmış suyun dolaştığı borularda oluşacak problemler tesisleri tehlikeye atmaktadır. Arıtılmış suyun doğru şartlandırılması boruları en ideal şartlarda tutarak tesislerin problemsiz çalışmasını sağlamaktadır. Firmamızın kimyasal departmanı ülkemizin en önemli tesislerinin su şartlandırmalarını gerçekleştirmektedir. Kimya bilimine hakim uzman kadrosu ile tesislerin problemlerini mühendis bakışı ile en uygun çözümleri uygulayan kimyasal şartlandırma departmanımız, çevreye saygılı teknolojiler kullanarak, çevre korunması prensibinden asla taviz vermeyen hizmet anlayışı ve çevre dostu kimyasal ürünlerimiz ile her an hizmetinizdedir.

İrtibat e-mail: suaritma@bwtaltek.com.tr